Biz Kimiz ?

D

igiWUN Software

Yakın bir geçmişte DigiWUN Software ismi ile faaliyet gösteren firma, reel sektörde 11 yıllık tecrübe ile çeşitli kurum ve kuruluşlara gerek yazılım geliştirme gerekse BT danışmanlığının yanı sıra eğitim hizmetleri sunan bir Ar-Ge firmasıdır. Geliştirdiği yazılımların yanı sıra kilit sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere endüstriyel çözümler sunmaktadır.

İlkelerimiz

Güven ve kaliteyi her şeyin üstünde tutarak tüm işlerde müşteri memnuniyet odaklı hareket etmek, Müşterilerimizin konfor, estetik, kalite ve karlı yatırım beklentilerine fazlasıyla önem vermek.

Deneyimlerimizi paylaşmak, hizmet kalitemizi artırmak için yeni yöntemler bulmak. Teknolojideki gelişmeler ve sektördeki değişimler ışığında her geçen gün daha çok büyüyerek üretkenliğimizi arttırmak.

DigiWUN Software olarak, faaliyette bulunduğumuz alanlarda hukuk düzeni ve mevzuatına uygun davranmak. İş güvenliği, işçi sağlığı ve çevrenin korunması konularında her zaman duyarlı ve dikkatli olmak.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Deneyimlerinizi paylaşmak, hizmet kalitemizi artırmak için yeni yöntemler bulmak, teknolojideki gelişmeler ve sektördeki değişimler ışığında her geçen gün daha çok büyüyerek üretkenliğimizi arttırmak ve bizim ile birlikte çalışmak için başvurunuzu bekliyoruz.

Açık Poziyonlar

Are you Dedicated, Hardworking, and Fun? Join Us!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ex ea commodo consequat.

See job offers

DigiWUN Software

Destek talepleriniz için iletişime geçip teklif alabilirsiniz.

İletişime Geç